Pomoc drogowa Rafal Tylman

Zaułek Bracki 2, 15-239 Białystok Pokaż na mapie

Pomoc drogowa na najwyższym poziomie! - Białystok i okolica
Nazywam się Rafał Tylman, pomocą drogową i holowaniem pojazdów zajmuję się od ponad 12 lat. Od ponad jedenastu prowadzę własną działalność gospodarczą. Przez cały ten okres zdobywałem niezbędne doświadczenie i szlifowałem swoje umiejętności aby zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Od siedmiu lat współpracuje z czołowymi sieciami z assistance w zakresie holowania i drobnych napraw samochodów osobowych i aut dostawczych, w tym też z ADAC - największym automobilklubem na świecie świadczącym pomoc dla swoich klientów. W stopniu komunikatywnym porozumiewam się w trzech językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim. Dzięki tym umiejętnościom mogę zrozumieć potrzeby swoich zagranicznych klientów.
W jedenastoletniej historii firmy, odwiedziłem wiele krajów europejskich w tym Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Słowację, Węgry oraz Niemcy. W tym czasie zdobyłem zaufanie wielu klientów, instytucji oraz firm. Współpracuję z wieloma warsztatami i salonami samochodowymi zarówno mechanicznymi, elektrycznymi oraz blacharskimi oraz z wypożyczalniami aut osobowych i dostawczych. Wciąż doskonale swoje umiejętności i zaopatruję się w narzędzia ułatwiające moją pracę, pomoc drogową.
Oferuję holowanie samochodów osobowych, sportowych, dostawczych, SUV i terenowych na terenie Białegostoku i okolic. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu jestem w stanie transportować auta do masy 6 ton włącznie. Urwane koło, uszkodzone zawieszenie, zablokowana stacyjka nie stanowi żadnego problemu. Odpalanie aut z rozładowanym akumulatorem realizuję za pomocą profesjonalnych kabli rozruchowych oraz bezpiecznego urządzenia typu booster. Na prośbę klientów dowozimy brakującego paliwa, wyciągamy auta z rowu, oferujemy transport aut powypadkowych pod wskazany adres, wykonujemy drobne naprawy. Wśród naszych usług klienci odnajdą również bezpieczny całodobowo monitorowany i strzeżony parking depozytowy. Na wykonane usługi wystawiam faktury VAT. Posiadam ubezpieczenie ma powierzone mienie i OC pomocy drogowej.
Swoje usługi zawsze staram się wykonać rzetelnie i fachowo.
Zapraszam do skorzystania z moich usług. Pomoc drogowa, transport aut, drobne naprawy, holowanie, auto pomoc - Białystok i okolica

Cennik

do uzgodnienia telefonicznie.

Metody płatności: gotówka