Dopisanie komputera Opel Mokka - CarsClinic x SOS AUTO - Reklama w internecie to dziś podstawa.

Dodano: 01.12.2020 r.

Witajcie!
Prezentujemy wam kolejny z serii film przygotowany dla naszego partnera.
Jak tylko znajdziecie chwilę zachęcamy aby go sprawdzić!
Dziś elektronika to najbardziej skomplikowana gałąź motoryzacji.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś w tym temacie zostaw łapę w górę pod tym filmem.
Jesteśmy w trakcie tworzenia całkiem nowego konwentu na naszym kanale.
Już niebawem możecie spodziewać się konkretnej wiedzy z dziedziny elektroniki, fachowych porad oraz testów.Mamy tutaj kolejną usługę którą znajdziecie państwo w ofercie naszego partnera biznesowego.
Wykonana usługa polegała na dopisaniu używanego sterownika silnika (komputera) - technicy informują nas również że są w stanie dopisać do samochodu sterownik nawet w przypadku braku starego.


Firma Amico dzisiaj CarsClinic działa w branży motoryzacyjnej od kilkunastu lat zdobywając wiedzę, doświadczenie i poszerzając zakres usług. Oferuje szeroką gamę usług z zakresu diagnostyki i naprawy elektrycznej i elektronicznej. Dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem do większości marek pojazdów poruszających się po naszych drogach. Zajmuje się również naprawami różnych sterowników elektronicznych, od samochodów osobowych po ciężarówki czy też koparki i inne maszyny przemysłowe. Firma wykonuje naprawy od najmniej skomplikowanych do bardzo zaawansowanych.
Posiada odpowiednią wiedzę doświadczenie, dokumentacje oraz sprzęt najnowszej generacji.


Zapraszamy do kontaktu z serwisem!
tel. 513 107 029

Jeśli Ty chcesz promować swoje usługi u nas na portalu, zachęcamy do kontaktu po przez nasze media społecznościowe lub bezpośrednio na naszym portalu.
 

IG: https://www.instagram.com/sosauto.pl/...
FB: https://www.facebook.com/sosautopl/