VCX SE Allscanner sprzęt do diagnostyki

Dodano: 21.01.2022

-> Cennik - PDF

Wielofunkcyjny Interfejs diagnostyczny. Urządzenie współpracuje z fabrycznym oprogramowaniem pozwalając na skuteczną diagnostykę samochodową offline oraz online. Zastępuje oryginalną głowicę, dając możliwość korzystania z jednej głowicy do wszystkich wykupionych licencji. 

W zestawie otrzymujesz licencja do FORDA/GM/VW.

Korzyści:

-Kupując nasze urządzenie otrzymujesz od nas pisemną gwarancje gdyż jesteśmy jedynym w Polsce Certyfikowanym sprzedawcą urządzeń fabryki Allscanner.
-Skracasz drogę sprzedaży urządzenia do minimum, nie musisz oczekiwać na urządzenie aż sprzedawca zamówi je od pośrednika.
-Naprawy gwarancyjne i wymiany produktów w przypadku uszkodzenia lub niewłaściwego działania załatwiasz bezpośrednio z nami, nie musisz odsyłać produktu do Chin i nie musisz kontaktować się z kolejnym pośrednikiem.
-Oferujemy wiele funkcji technicznych których nie oferują sprzedawcy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Możemy zdalnie rozszerzyć licencję w Twoim urządzeniu. 


Możliwości:

-Kupując u nas urządzenie dostajesz możliwość wybrania które licencje ma obsługiwać Twoja głowica, (więcej informacji znajdziesz w cenniku) Napisz do nas lub zadzwoń jakie licencję chcesz w swoim urządzeniu!
-Twoje urządzenie obsługuje również funkcje w trybie online ( musisz wykupić dostęp do uslugi online u producenta)

Korzystanie z interfejsu wymaga oryginalnego oprogramowania diagnostycznego danej marki, jeśli nie posiadasz oryginalnego oprogramowania napisz do nas!

Nie sprzedajemy oprogramowania, a jedynie samo urządzenie diagnostyczne - interfejs.

W zestawie:

-Urządzenie wraz z Kablem USB
-Urządzenie obsługuje połączenie Wifi i USB


-> Instrukcja obsługi (PDF)

-> Cennik - PDF

Cena:
1749.00 PLN
Rzeszów, podkarpackie